O Stronie

Jak korzystać z tej strony

Birma wycieczki

Jesteśmy w stanie zapewnić państwu jeden z największych wyborów wycieczek po Birmie. Zachcemy do zapoznania  się z nasza strona.  Nasze wycieczki zaczyna się od 1-dniowych wycieczek po Rangunie- stolicy Birmy oraz oferujemy wycieczki objazdowe, które zajmują 12 lub 14 dni. Możesz wybrać 1 lub 2 miejsca w okolicach Rangunu, lub 7 najbardziej znanych I najbardziej popularnych i polecanych przez nas. Wszystkie miejsca do których Cię zabierzemy a mianowicie Rangun, Bagan, Jezioro Inle, Mandalay oraz Nagpali beach bardzo  różnią się swoim krajobrazem i charakterem, także zapoznaj się dokładnie z opisem aby wybrać najlepszą wycieczkę.

 

​Zastanów się ile dni chciałbyś spędzić w Birmie oraz dokonaj wyboru jakie miasta chciałbyś odwiedzić.  Kliknij “7 Top miejsc” w Birmie które polecamy i zapoznaj się z ich opisem. Być może chciałbyś zobaczyć je wszystkie lub niektóre ominąć i wyciąć z twojego planu. Od ilości dni oraz miejsc będzie tez zależeć cena. Cena obejmuje zakwaterowanie w 4 gwiazdkowych hotelach lub resortach,  przeloty samolotami miedzy miejscami, oraz przewodnika I transport podczas codziennym zwiedzania. Jesteśmy pewni że jeżeli chodzi o budżet, to będą mogli Państwo mogli znaleźć coś dla siebie, odejmując niektóre opcje lub miejscowości, lub dodając ich więcej.

 

Na wszystkie pytania odpowiemy Emilem w przeciągu 24 godzin. Proszę wyślij e-mail na nasz firmowy adres birmawycieczki@gmail.com W wybraniu wycieczki pomoże ci tez nasz Blog oraz YouTube kanał. Zapoznaj się z naszym blogiem I śledź ostanie wpisy, aby dowiedzieć się więcej na temat Birmy oraz naszej oferty.

 

Zespól Birma Wycieczki, Birma przewodnik, Birma wycieczki