O Nas

Zespół Birma przewodnik, Birma wycieczki, Birma wczasy.

Kim jesteśmy?m

Jesteśmy firmą Polsko – birmańska i od 4 lat zajmujemy się obsługą polskich wycieczek. Nasza główna siedziba i biuro znajduje się Rangunie. Posiadamy licencje Birmańskiego Ministerstwa Turystyki, która przyznaje nam wszelkie prawa do prowadzenia usług turystycznych w tym kraju.

Nasz polski personel zajmuje się obsługą wycieczek i kontaktem z polskimi klientami. Od 3 lat zadomowiliśmy się i zamieszkaliśmy na stałe w Birmie, poświęcając swój czas na przybliżenie, rozwiniecie i rozpropagowanie turystki w Birmy. Możemy śmiało powiedzieć, że Birma to nasze podwórko.

Nasze doświadczenie w Turystyce ?

Obsługą polskich wycieczek w Azji indywidualnie lub z obecnym zespołem zajmujemy się od lat. Swoje szlify zawodowe zdobywaliśmy w Tajlandii, Kambodży i Australii gdzie pracowaliśmy dla renomowanych polskimi biurami podróży około 5 lat. Pokochaliśmy turystykę i prace z naszymi klientami, z czego często czerpiemy ogromnie dużo satysfakcji. Około 3 lat temu przeprowadziliśmy się do Birmy i naszą misją jak najlepszą obsługa turystyczną polskich turystów.

Dlaczego Birma. Skąd ten nasz entuzjazm?

Birma przez dekady była krajem niedostępnym dla zwyczajnego turysty, jednak w ostatnich 5 latach, kraj ten „otworzył się na świat”. Turystyka w tym Birmie przeżyw swój rozkwit. Proszę się jednak nie martwić, w dalszym ciągu jest bardzo dziewiczy i zupełnie niekomercyjny kraj. Birma dostarcza niesamowitych wspomnień tej “Azji sprzed trzydziestu lat” Jest to kraj, który oferuje do zobaczenia, tak wiele że jesteśmy naprawdę podekscytowani go państwu pokazać, Nie mogąc przegapić takiej okazji przeprowadziliśmy się tutaj i na tym kraju skupiamy cała swoja działalność.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

a), Ponieważ jesteśmy firmą Polski – Birmańska Nasze ceny nie obejmują żadnych pośredników. Jesteśmy pewni, że możemy zaoferować największy i tańszy wybór wycieczek. Oferujemy wycieczki od 1 do 14 dni- możemy oprowadzić państwa tylko po Rangunu lub pokazać 7 innych najciekawszych miejsc. Teraz wybór zależy od Państwa.

b) Nasz polski personel pracuje nieustannie nad zapewnieniem takiego standardu wycieczek, który pozwoli państwu na odpoczynek, komfort i miłe wspomnienia. Zapewniamy pomoc w organizacji, jak również opiekę podczas wycieczki.

Od 3 lat na stale zadomowiliśmy się i zamieszkaliśmy w Birmie.
Partnerstwo Polsko- Birmańskie I nasz pobyt tutaj pozwala nam dostarczyć państwu najlepszy wybór wycieczek I doskonałą obsługę. Staramy się rzetelnie wypełniać nasze zobowiązania wobec naszych klientów w dziedzinie turystyki, służyć naszym wieloletnim doświadczeni w tym kraju.

Prosimy zapoznanie się:

a) z naszym blogiem oraz YouTube kanałem.

b) Wejdź w opcje, jak korzystać z tej strony klikając “O stronie” aby dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać najlepszą wycieczkę.

c) kliknij 7 miejsc, które polecany, znajdziesz je w górnym menu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy, wypełni formularz na stronie główniej, lub napisz do nas, lub myśli maila na dres birmawycieczki@gmail.com