Rangun-miasto z przeszłości. Birma informator

Miasto jest połączeniem wpływów brytyjskich, birmański, chińskich i indyjskich. Rangun jest znany ze swojej kolonialnej architektury, która choć niszczeje, pozostaje to niemal unikalnym przykładem 19-wiecznej brytyjskiej kolonialnej stolicy. Nowe wysokie budynki zostały zbudowane po 1990 i niektóre są przerażająco puste. Rangun nadal jest miastem z przeszłości, jak widać przez jego mieszkańcy ubrani w Longyi oraz  jest najbardziej egzotycznym ze wszystkich miast Azji Południowo-Wschodniej.

Spacer w wzdłuż typowej ulicy pozwala na każdym kroku mijać jakieś zabytkowe miejsca. Bardzo często będziesz mijał mnichów w szatach Burgundii oraz złocone pagody. Tutaj mnisi wydaja sie wygodne, chodzić boso po ulicach-smarujac twarz kremem ochrony przeciwsłonecznym z ekstraktów z gałęzi drzewa zwanego Thanaka; Chociaż Rangun ma bardzo dużo zabytkowych budynku to wiele z nich jest zamknięte do zwiedzania.

Do jawieksztch atrakcji należą Shedegon Pogoda, SUle Pogoda oraz Bayok Market oraz Z budynki starego miasta,take jak siedziba sadu najwyaszego, urzad emigracyjne. Do ciekawych miejsc naleza tez Indian and China toen. Miasto tenicznie jest tyglem birmijczykow, hindusow iraz chinczykiw.  Bardzo zapraszamy nam zwiedzenie z nami.  www.birmawyczieczki.pl. Birma przewodnik.

Chociaż Rangun ma bardzo dużo zabytkowych budynku to wiele z nich jest zamknięte do zwiedzania. Do największych atrakcji należą Shedegon Pogoda, Sule Pogoda oraz Bayok Market oraz Z budynki starego miasta jak siedziba sądu najwyższego, urząd emigracyjne. Do ciekawych miejsc należą tez Indian oraz China town.
Miasto  jest etnicznym tyglem birmańczyków, hindusów oraz chińczyków.  Bardzo zapraszamy nam zwiedzenie z nami.  birmawyczieczki.com. Birma wycieczki Birma przewodnik. Rangun nadal jest miastem z przeszłości, jak widać przez jego mieszkańcy ubrani w Longyi oraz  jest najbardziej egzotycznym ze wszystkich miast Azji Południowo-Wschodniej. Spacer w wzdłuż typowej ulicy pozwala na każdym kroku mijać jakieś zabytkowe miejsca. Bardzo często będziesz mijał mnichów w szatach Burgundii oraz złocone pagody. Tutaj mnisi wydają się wygodne, chodzić boso po ulicach-smarując twarz kremem ochrony przeciwsłonecznym z ekstraktów z gałęzi drzewa zwanego Thanaka;

Zespół  Birma wycieczki

6 Replies to “Rangun-miasto z przeszłości. Birma informator”

Ewelina Gac

Grudzień 15, 2017 at 8:51 am

Myślę, że dzięki temu dość niezwykłemu połączeniu tj. wpływów brytyjskich, birmańskich, chińskich i indyjskich możemy czuć się jak w kilku bajkach naraz 🙂 pozdrowienia

Reply

Klaudia

Grudzień 15, 2017 at 8:59 am

MArzy mi się podróż do Birmy 🙂

Reply

  dolemon

  Grudzień 16, 2017 at 11:13 am

  Zapraszamy.

  Reply

Americas On A Stroller

Grudzień 15, 2017 at 12:26 pm

Zwiedziłam większość Azji ale Birma nigdy nie była po drodze. Wygląda ciekawie 🙂

Reply

  dolemon

  Grudzień 16, 2017 at 11:16 am

  Mi zawsze Filipiny nie były po drodze. Birma jest miedzy Chinami, Indiami i Tajlandia , więc jestem pewien ze kiedyś wypadnie kolej na Birme.

  Reply

Americas On a Stroller

Grudzień 15, 2017 at 12:28 pm

Byłam kilka razy w Azji ale Birma nigdy nie była nam po drodze 😉 Mam nadzieję kiedyś pojechać

Reply

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: