Rangun Klasycznie- 1 dzień

Rangun Klasycznie- 1 dziW tej jednodniowej wycieczce zwiedzimy Rangun, który był dawną stolicą Birmy, a obecnie jest centrum ekonomicznym i kulturalnym kraju. Rangun jest największym miastem Birmy i najbardziej tętniącym życiem miastem kraju.
Ze względu na swoja kolonialna i powojenna historie, zostaje najbardziej egzotycznym i nietkniętym komercjalizacja zachodu, miastem Azji Południowy wschodniej. Tego dnia udamy się na całodzienną wycieczkę po największych i głównych atrakcjach miasta.

Birma wycieczki

Na samym początku udamy się z wizyta w świątyni Botahtaung, gdzie zobaczymy codzienne życie ludzi mieszkających w Rangun. Następnie udamy się w okolice rzeki, przy której będziemy mogli  wziąć malownicze zdjęcia. (1 godz). Wizyta w Centrum miasta z słynna Sule Pagoda Mahabandoola Park i Śródmieściem Rangun słynie z niezwykłych kolonialnych budynków i ratusza. Po czym odwiedzimy Chaukhtat gyi. Lunch w lokalnej restauracji. www.birmawycieczki.com. Zespól Birma przewodnik,  Birma wycieczki

Po południu wizyta w Bogyoke Rynku, najbardziej odpowiedniego na zakupy miejsca w Rangunie, gdzie zobaczymy między innymi sztukę oraz rzemiosło jubilerskie. Następnie udamy się w wizyta w Muzeum Bogyoke a następnie w Pałacu Królewskim (Karaweik) & Kandawgyi Lake. Na zakonczenie dnia odwiedzimy światowej sławy Wielką Shwedeon Pagody Złotego Shwe. Koniec zwiedzania i powrót do hotelu, Rangun .
www.birmawycieczki.com

Brima wycieczki, wczasy, przewodnik

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: