Rangun i złota skala 3 dni

Rangun i złota skala 3 dni

Złota Skała jest jednym z najważniejszych miejsc religijnych dla Birmańczyków. Teren jest porośnięty gęstym lasem wiec jest możliwe oderwanie się od zgiełku miasta i odetchniecie świeżym powietrze. Jest to dobre miejsce do wypoczynku nie tylko dla mieszkańców, ale także dla turystów. Na szczyt wjeżdża się, a potem zjeżdża na plandece otwartej ciężarówki, co pozostawia niesamowite wrażenie. Po drodze jadac do wzgórza można się zatrzymać w starożytnym mieście Bago, które zostało zbudowane przez starożytna grupę etniczna MON której  do tej  pory zamieszkująca tereny Birmy i Tajlandii. Dzień 01 Po śniadaniu udamy się autem do “Golden Rock”, świętej góry (190 km, około 3 godzin). W drodze do Golden Rock, odwiedźmy Shwemawday Pagoda w Bago. była to kiedyś stolica państwa mon. teraz jest to małe miasteczko. Lunch w lokalnej restauracji w drodze do Kyaikhtiyoe. Po przybyciu do bazy Kin Pun, udamy się na szczyt do Kyaikhtiyoe pagody (15 km 1 godzina). Spędzimy tam późne południe oraz wieczór. Nocleg w Golden Rock hotelu. www.birmawycieczki.com. Zespól Birma przewodnik,  Birma wycieczki

Dzień 02

 

Birma wycieczki

Po śniadaniu, powrót do bazy w dolnej części wzgórza oraz podróż powrotna do Bago (110 km, około półtorej godziny). Odwiedźmy Hinthargone Pagodę i pałac Kanbawzathadi. Lunch w lokalnej restauracji w Bago. Odwiedźmy posag Leżącego Buddy i udamy się w podróż powrotna do Rangun (80 km, ok półtorej godziny). Nocleg w Yangon.

 

Dzien 03
Po śniadaniu wizyta w słynnej Sule Pagoda, oraz Pagodzie Botahtaung, zrobimy spacer w wzdłuż historycznej starówki Rangun i odwiedzimy Strand Hotel i rynek Scott. zatrzymamy sie na lunch w lokalnej restauracji po czym przejdziemy do Kabaraye pagody. na koniec udamy się do najsłynniejszego miejsca w Rangunie, pagody Shwedegon, która słynie ze swojego bogactwa z ilości złota podczas jej budowania. Nocleg w Yangon.

www.birmawycieczki.com

Birma wycieczki, wczasy, przewodnik, podróże.

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: