Rangun  2 dni      

Rangun 2 dni

W tej dwudniowej wycieczce zwiedzimy Rangun, który był dawna stolica Birmy, a obecnie jest centrum ekonomicznym i kulturalnym kraju. Rangun jest największym miastem Birmy i najbardziej tętniącym życiem miastem kraju. Ze względu na swoja kolonialna historie miasto ma wiele miejsc, wartych zobaczenia. Dwudniowa wycieczka pozwoli nie spiesząc się zobaczyć największe i główne atrakcje miasta.
Dzień 1  Tradycyjne Birmańskie śniadanie i herbata w jednej z herbaciarni. Poranny spacer po Chinatown oraz w samego . geograficznego miasta (okolic Sule ) tętniącego życiem sklepików i bloków oraz codziennego życia mieszkańców
Wczesnym  Popołudnie odwiedzimy grupę świątyń na północ od centrum miasta, w tym Chaukhtatgyi Paya i najbliższej Ngatatgyi Paya. Następnie spacer wokół Kandawgyi, a może nawet zatrzymamy się na drinka w jednej z restauracji nad jeziorem.

Dzień 1 Wieczór / Noc w Yangon
Shewedagon Pagoda, będzie naszym kulminacyjnym punktem tego dnia w  Rangunie. Świątynia ta zasługuje na czas z uwagę  doskonałe światło zachodzącego słońca, które nadaje jej właściwej energii. Zjemy obiad w jednej z wybranych przez ciebie restauracji – birmańskiej, tajskiej, koreańskiej, japońskiej, francuskiej lub w włoskiej bezpośrednim sąsiedztwie.

Dzień 2

Birma wycieczki

Drugi dzień może rozpocząć się podobnie od herbaciarni w bocznej ulicy. Rano jest najlepszy czas, aby odbyć wycieczkę na druga stronę rzeki Yangon, aby zobaczyć “smak życia” delty. Następnie odwiedzimy świątynię, Botatung Paya, po czym wybierzemy się na spacer wzdłuż Strand Rd, która ma typowy dla brytyjskiej epoki kolonialnej architekturę. Po spacerze mamy w planach obiad w jednej z restauracji na całym Bogyoke Aung San Market.

Po krótkiej przerwie na lunch odwiedzimy sam rynek Bogyoke Aung San Market oraz zanurzymy sie w ulice Chinatown to dobry sposób aby poznać życia mieszkańców tej najstarszej dzielnicy Rangun . Czas na kolacje w centrum miasta. Jeśli nadal masz energie możemy udać się do któregoś z klubów na dachu, aby wycisnąć jak najwięcej można się z Rangunu.

www.birmawycieczki.com

Brima wycieczki, wczasy, przewodnik

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: