Rangun 1 dzień- Samo Życie

Rangun 1 dzień- Samo ŻycieNasz przewodnik spotka Cię w holu hotelowym o 8:30. Wycieczkę zaczniemy od przejażdżki  łodzią z molo w Rangunie do Dali. Niezapomniany widok  miasta widok oraz rzeki pozwoli Państwu odczuć wrażenie cofnięcia w czasie,  Dala jest częścią delty Ayeyarwaddy.

Następnie obędziemy przejażdżkę rykszą , która jest cichym i spokojnym  sposobem  transportu i zwiedzenia części miasta zwanej  Dala. Będziemy mieli okazje odwiedzenia  niektórych domów i sklepów , aby zobaczyć niektóre lokalne śniadaniowe birmańskie przekąski, jak dal chleb. Polecamy też poranną  wizytę na rynku warzyw w Dala.

Następnie weźmiemy ludzi powrotną do centrum Rangunu. Pojedźmy  do centralnego urzędu pocztowego w Rangunie, zbudowanego w czasach kolonii Brytyjskiej, Miasto posiada największą ilość kolonialnych budynków w stylu europejskim w Azji. Oczywiście naszym cłem będzie zobaczenie sytemu dostarczania poczty co również gwarantuje wrażenie cofnięcia w czasie, Ciekawostka jest to. że do nie dawna były tam tez biura z maszynami do pisania, aby napisać i wysłać oficjalne podanie, co oczywiście już jest bardzo sporadycznym widokiem.

Nasz przewodnik miał okazje aby zabrać Państwa do astrologa, który czyta fortune z linii papilarnych palców i dłoni. Co ciekawe jest to, że  Astrolodzy zazwyczaj  sugerują, co zrobić, aby mieć szczęście lub sukces w życiu prywatnym, firmie lub nawet pokonać wrogów. Po czym zrobimy przerwę na  prawdziwy  Birmański lunch. www.birmawycieczki.com Zespól Birma przewodnik,  Birma wycieczki

Popołudniu  o 3:30 pm odbędziemy przejażdżkę podmiejskim pociągiem, który zabierze nas przez centrum i nawet na peryferie miasta. Gwarantujemy wrażanie cofnięcia w czasie i niesamowite wrażenia, gdyż kolej jest używana przez lokalnych mieszkańców do transportu towarów oraz produktów. Podróż potrwa około 2-3 godziny.
Następnie po tak obwitym dniu zwiedzania wrócimy do hotelu na zasłużony odpoczynek, czas wolny i refleksje i dyskusje o niezapomnianej odbytej wycieczce.

Uwaga * Grupa musi mieć minimum 2 os.
Usługi obejmują,
Air con samochód do wszystkich transferów
Przewodnik
Posiłek  Lunch
Opłaty za statki
Pociąg oraz riksza.

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: